Обзор автошкол Киева на Avtoosvita.com.ua

Автошкола «Унисерв» на Васильковской

Оценка автошколы "Унисерв"
-5    -4     -3     -2     -1      0      1      2      3      4      5
 
 
    

Год основания

 
 
1998
 
 
    
Адрес автошколы
 
 
 
 
 
 
    Телефоны
 
 
 
   
(066) 257-88-84
(с 12:00 до 20:00)
 
 
    Продолжительность обучения
    в автошколе
, мес.
 
 
 
2,5
    
 
Адреса филиалов
автошколы
"Унисерв"
 
Подготовка водителей категории :
А1, А
(мото)
В, BE
(легковые)
С1, С, CE
(грузовые)
D1, D
(автобус)
 
-
 
5800 (В)
 
-
 
-
 
-
 
5800 (В)
 
-
 
-
 
    Обучение вождению
    Всего уроков вождения (В) /
    Продолжительность урока по
    вождению, мин 
 
 
 
20 / 90
  (40 академ. часов)

 
 
 
   Дополнительные
   уроки вождения (В),
грн / мин.
 
 
 
300 / 90
 
 
 
   
Учебные легковые
   автомобили (категория В)
  Geely CK
  Daewwoo Nexia
  Chery QQ
  Chery JAGGI
  Chery TIGGO
  Chery Eastar (АКПП)
  Mazda-3 (АКПП)
  Toyota Camry
  Toyota Camry (АКПП)
 
Фотогалерея
Страницы: 1

Отзывы об автошколе "Унисерв"

Не буду многословна, поэтому коротко о главном)
На прошлой недели сдавала экзамен в ГАИ, а на этой неделе уже поеду забирать права - так сказать результат говорит сам за себя! Ни одно теоретическое занятие не прошло скучно и бесполезно, за это огромное спасибо Александру Васильевичу! На вождении откатала почти со всеми инструкторами, и всем низкий поклон за полученный опыт (Майя, Сергей, Оксана и Олег Борисович)! А настоящую веру в себя и поддержку всегда можно было получить у директора школы - Николая Петровича! Отличная школа, замечательные люди - сломали во мне все страхи и предрассудки сложившееся после рассказов знакомых (выпускников других школ)
Еще раз огромная благодарность!!!
Екатерина / 29.11.2017 21:06

Тут 5 з 5! Унісерв - найкраща автошкола! Я потрапила у неі через близькість до місця роботи, і з часом побачила, що це найщасливіша випадковість у житті! Тепер раджу всім друзям, і навіть одногрупникам, які їздять сюди навчатися з інших кінців Києва!
Формат навчання, практики з водіння, перевірки знань та загальної атмосфери ідеальний! Сам формуєш собі зручний графік, обираєш комфортні умови. Їдучи на іспит ми вже були родиною! Підтримка інспекторів, викладачів та директора дуже допомогла, і майже вся група склала іспит.
Велике дякую моєму інструктора Сергію Миколайовичу Шутому, лише з вашими водійськими "секретами" ;) я вперше змогла виконувати складні маневри і спокійно почувати себе навіть у великих потоках машин!
Дякую Лілії Григорівні, за вимогливість, турботу і бажання надихати йти до кінця. Так-так, я вам кажу точно: здасте теорію у Лілії - будете знати і пам'ятати всі ПДР від початку до кінця!
І також хочу подякувати інспектору Ігору, який приймав іспит, за лояльність та принциповість. Через своє надмірне хвилювання я часто маю проблеми, і звичайно ж на іспиті воно проявилося як ніколи! Звичайно, іспит з водіння найважливіший, адже це не просто задовільна чи позитивна оцінка, це відповідальність за життя та здоров'я всіх учасників руху. А в сучасному світі це майже все населення. Хоч за кермом я почувала себе впевнено, і вже виконала декілька вимог, в останній момент не повернула ліворуч, як потрібно було зробити, а розвернулася. Це не було заборонено знаками чи розміткою, але це була не вимога інспектора. Проте пан Ігор дав другий шанс, і я, виконавши декілька маневрів, які підтвердили моі гарні вміння водія, склала іспит!
Це був гарний досвід і відповідальний крок, тому я безмежно рада, що потрапила саме в автошколу Унісерв!
Оксана / 04.08.2017 12:40

Доброго дня!
Хотіла б поділитися досвідом здачі екзамену на отримання прав керувати транспортним засобом.
Навчання я проходила в автошколі «Унісерв». Чудова автошкола, з дуже високим рівнем якості викладання. Окрім того, хочеться відмітити надзвичайну моральну підтримку, яку всі учні автошколи відчували на протязі навчання та беспосередньо в день іспиту.
Завдяки знанням, отриманим там, я з легкістю з першого разу здала теоретичну частину екзамену (з 34 учнів нашої школи, що здавали в той день, склало 28 людей). Що ж стосується практичної частини, то не дивлячись на гарну підготовку, я все-одно дуже сильно переживала. На початку все було добре, і інспектор Ігор Коляда вже готовий був мені зарахувати іспит, проте через надзвичайно сильне хвилювання я не помітила знак зупинки маршрутних транспортних засобів і зупинилася в зоні його дії. Звичайно, з огляду на таке порушення правил дорожнього руху, пан Ігор вже не міг так просто зарахувати мені екзамен. Я попросила дати ще одну можливіть продемонструвати, що я гарно управляю машиною, а помилка просто була результатом хвилювань. І пан Ігор, об’єктивно і неформально підійшовши до цієї ситуації, дозволив продемонструвати мої навички, за що я йому неймовірно вдячна. Звісно, мені довелось виконати багато маневрів для того, щоб реабілітуватися і довести, що я готова і заслуговую отримати права. Загалом за екзамен я зробила: 2 розвороти в один прийом на різних перехрестях, 2 розвороти в три прийоми на вузькій вулиці, а головною кульмінацією став заїзд на крутий підйом, початок руху на цьому підйомі з ручніка без відкату, пробуксовки і прогазовки, з подальшим спуском заднім ходом і виіздом праворуч разом з паркуванням. Я гарно виконала всі перераховані маневри і пан Ігор зарахував мені екзамен. Цей іспит не був простий, проте був чесний і об’єктивний, за що хочеться щиро подякувати пану Ігорю.
І звісно ж, якби не мій інструктор Юрій Михайлович, я б не змогла виконати всі необхідні завдання і отримати права. Я дуже вдячна йому за те, що він за такий короткий проміжок часу зміг навчити мене не просто управляти машиною, а "відчувати" її, а також за терпіння і дружнє ставлення.
Юліана / 03.08.2017 14:26

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Добавить отзыв
Автор:
Текст сообщения:
Проверочное число:
AVTOOSVITA
 © 2007 AvtoOsvita. Все права защищены. Использование материалов этого сайта возможно только с ссылкой на источник.