Обзор автошкол Киева на Avtoosvita.com.ua

Автошкола «Унисерв» на Васильковской

Оценка автошколы "Унисерв"
-5    -4     -3     -2     -1      0      1      2      3      4      5
 
 
    

Год основания

 
 
1998
 
 
    
Адрес автошколы
 
 
 
 
 
 
    Телефоны
 
 
 
   
(066) 257-88-84
(с 12:00 до 20:00)
 
 
    Продолжительность обучения
    в автошколе
, мес.
 
 
 
2,5
    
 
Адреса филиалов
автошколы
"Унисерв"
 
Подготовка водителей категории :
А1, А
(мото)
В, BE
(легковые)
С1, С, CE
(грузовые)
D1, D
(автобус)
 
-
 
5800 (В)
 
-
 
-
 
-
 
5800 (В)
 
-
 
-
 
    Обучение вождению
    Всего уроков вождения (В) /
    Продолжительность урока по
    вождению, мин 
 
 
 
20 / 90
  (40 академ. часов)

 
 
 
   Дополнительные
   уроки вождения (В),
грн / мин.
 
 
 
300 / 90
 
 
 
   
Учебные легковые
   автомобили (категория В)
  Geely CK
  Daewwoo Nexia
  Chery QQ
  Chery JAGGI
  Chery TIGGO
  Chery Eastar (АКПП)
  Mazda-3 (АКПП)
  Toyota Camry
  Toyota Camry (АКПП)
 
Фотогалерея
Страницы: 1

Отзывы об автошколе "Унисерв"

Автошкола дає надзвичайно хорошу теоретичну підготовку — на іспиті в сервісному центрі я не зробила жодної помилки. У відділенні на Мельникова Олександр Васильович робить все, щоб учні запам’ятали і зрозуміли, зокрема він самотужки розробив слайди ймовірних дорожніх ситуацій, усіх знаків та винятків до них, дорожньої розмітки. Інтерактивне навчання дає змогу краще запам’ятати увесь масив інформації.
Щодо практики — дуже раджу водіння з Олегом Борисовичем. Він — інтелігентна людина і вимогливий викладач. Жодної хвилини на заняттях не витрачалося позацільово. Дуже йому вдячна за гарне ставлення та адекватне навчання.
Аліна / 04.12.2017 18:47

Не буду многословна, поэтому коротко о главном)
На прошлой недели сдавала экзамен в ГАИ, а на этой неделе уже поеду забирать права - так сказать результат говорит сам за себя! Ни одно теоретическое занятие не прошло скучно и бесполезно, за это огромное спасибо Александру Васильевичу! На вождении откатала почти со всеми инструкторами, и всем низкий поклон за полученный опыт (Майя, Сергей, Оксана и Олег Борисович)! А настоящую веру в себя и поддержку всегда можно было получить у директора школы - Николая Петровича! Отличная школа, замечательные люди - сломали во мне все страхи и предрассудки сложившееся после рассказов знакомых (выпускников других школ)
Еще раз огромная благодарность!!!
Екатерина / 29.11.2017 21:06

Тут 5 з 5! Унісерв - найкраща автошкола! Я потрапила у неі через близькість до місця роботи, і з часом побачила, що це найщасливіша випадковість у житті! Тепер раджу всім друзям, і навіть одногрупникам, які їздять сюди навчатися з інших кінців Києва!
Формат навчання, практики з водіння, перевірки знань та загальної атмосфери ідеальний! Сам формуєш собі зручний графік, обираєш комфортні умови. Їдучи на іспит ми вже були родиною! Підтримка інспекторів, викладачів та директора дуже допомогла, і майже вся група склала іспит.
Велике дякую моєму інструктора Сергію Миколайовичу Шутому, лише з вашими водійськими "секретами" ;) я вперше змогла виконувати складні маневри і спокійно почувати себе навіть у великих потоках машин!
Дякую Лілії Григорівні, за вимогливість, турботу і бажання надихати йти до кінця. Так-так, я вам кажу точно: здасте теорію у Лілії - будете знати і пам'ятати всі ПДР від початку до кінця!
І також хочу подякувати інспектору Ігору, який приймав іспит, за лояльність та принциповість. Через своє надмірне хвилювання я часто маю проблеми, і звичайно ж на іспиті воно проявилося як ніколи! Звичайно, іспит з водіння найважливіший, адже це не просто задовільна чи позитивна оцінка, це відповідальність за життя та здоров'я всіх учасників руху. А в сучасному світі це майже все населення. Хоч за кермом я почувала себе впевнено, і вже виконала декілька вимог, в останній момент не повернула ліворуч, як потрібно було зробити, а розвернулася. Це не було заборонено знаками чи розміткою, але це була не вимога інспектора. Проте пан Ігор дав другий шанс, і я, виконавши декілька маневрів, які підтвердили моі гарні вміння водія, склала іспит!
Це був гарний досвід і відповідальний крок, тому я безмежно рада, що потрапила саме в автошколу Унісерв!
Оксана / 04.08.2017 12:40

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Добавить отзыв
Автор:
Текст сообщения:
Проверочное число:
AVTOOSVITA
 © 2007 AvtoOsvita. Все права защищены. Использование материалов этого сайта возможно только с ссылкой на источник.