Обзор автошкол Киева на Avtoosvita.com.ua

Автошкола «Унисерв»

Оценка автошколы "Унисерв"
-5    -4     -3     -2     -1      0      1      2      3      4      5
 
 
   

Год основания

 
 
1998
 
 
   
Адрес автошколы
 
 
 
 
   Телефоны для справок
   (администрация сайта avtoosvita.com.ua)
 
 
 
 
   Продолжительность обучения
   в автошколе
, мес.
 
 
 
2,5
    
 
Адреса филиалов
автошколы
 
Подготовка водителей категории :
А1, А
(мото)
В, BE
(легковые)
С1, С, CE
(грузовые)
D1, D
(автобус)
 
-
 
 6300 (В)
 
-
 
-
 
-
 
 6300 (В)
 
-
 
-
 
    Обучение вождению
    Всего уроков вождения (В) /
    Продолжительность урока по
    вождению, мин 
 
 
 
20 / 45
  (20 академ. часов)

 
 
 
   Дополнительные
   уроки вождения (В),
грн / мин.
 
 
 
300 / 90
 
 
 
   
Учебные легковые
   автомобили (категория В)
  Geely CK
  Daewwoo Nexia
  Chery QQ
  Chery JAGGI
  Chery TIGGO
  Chery Eastar (АКПП)
  Mazda-3 (АКПП)
  Toyota Camry
  Toyota Camry (АКПП)
 

Отзывы об автошколе "Унисерв"

Всім доброго дня! Вирішив внести свої 5 коп у відгуки про цю автошколу. По 5-ти бальній шкалі 4,9.
Головні критерії вибору: 1.Можливість САМОСТІЙНОЇ здачі іспитів у МРЕВ, тому було переглянуто безліч відгуків про інші автошколи, вислухано багато порад від знайомих (поради “купити” категорично не приймались); 2.Зручність розташування 3.Ціна навчання (вартість не принципова, але щоб без “прихованих комісій”). Вибирав серед відгуків в інеті, багато позитиву. Декілька слів про навчання ))). В школу прийшов в кінці січня, одразу оплатив і розпочав “вчитись”). Так, як працюю, то часу обмаль і книжку не відкривав, відвідував лекції (українською мовою). В середині лютого Тетяна (про колектив напишу нижче) повідомила, що за 2,5 тижня іспит, а я навіть водити не починав). Тому книжка ПДР стала рідною на наступні 2,5 тижня. На водіння ходив кожні вихідних (дуже зручно) і ще декілька уроків в будні. Внутрішній екзамен здавав 3 рази. Слід відмітити, що в терміні навчання не обмежують (вчись хоч цілий рік). І ось на початку березня ІСПИТ. Здав з однією помилкою “теорію” (спішив)) і водіння… і в цей же день отримав посвідчення водія (загалом потратив 1 робочий день – 7год). Оперативненько). Після проходження повного циклу навчання вирішив написати відгук, який можливо допоможе у виборі іншим бажаючим. А тепер декілька слів про школу. У школі Вас зустрічає Тетяна (красива, привітна і уважна)на всі питання отримав фахову відповідь (ДЯКУЮ!!!). На лекції ходив до Лідії Іванівни, розповідає цікаво, книжку не перечитує (а дійсно розповідає) завжди дасть фахове пояснення і допоможе розібратись(ДЯКУЮ!!!). Водіння…. Сама цікава частина))). Ділитись враженнями не буду, а то ще напишу 10 стор…). Слід відмітити суб’єктивність вибору інструкторів, кожен обирає собі тих інструкторів, з якими спокійно і комфортно, а для мене головне і фахово. Лише відмічу, що інструкторами були Олег (авто заз сенс) – РЕКОМЕНДУЮ! і безумовно ДЯКУЮ!!!). Другим інструктором була Майя (авто джаггі) – РЕКОМЕНДУЮ! і ДЯКУЮ!!! (водіння було спокійним, розбір помилок конструктивний, доброзичлива атмосфера). Директор школи – Микола Петрович, навіть не знаю, що написати, привітний, з почуттям гумору. Зустрічався аж 2 рази))) вперше – збори групи в автошколі де Він роздавав ЦУ і ділився секретами успішного навчання, здачі іспитів, і вдруге, вже безпосередньо на іспиті. Дбає за учнів, а особливо за тих, хто забув вдома “голову”, “паспорт”,”які вчасно приїхали на іспит”, “у яких вчасно оформлені документи”, або просто в дитинстві не вистачало йоду. Зважаючи на це, склалось враження, що Микола Петрович ЛЮДИНА СПРАВИ! (ДЯКУЮ!!!). Загалом ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!! всьому колективу!
Віктор / 07.03.2015 01:38

Огромное спасибо автошколе "Унисерв"!
Превзошли все ожидания! Здесь создаются все условия для того, чтоб ученик сам, своими силами сдал экзамены! Здесь переживают и поддерживают!
Замечательный преподаватель теории Евгений Тихонович! Никакой воды, всё по сути и отлично запоминается! С теорией вообще проблем никаких!
Замечательные инструкторы! Все! Каждый вкладывает душу в обучение! И каждый вносит свое.
Отдельное спасибо директору автошколы, Николаю Петровичу! Он болеет за каждого! И искренне любит свое дело!
Экзамены сдала без проблем! И права получила в тот же день!
Если Вы хотите учиться и сдавать своими силами, приходите в "Унисерв"!
Александра / 28.02.2015 23:27

Хочу принести щиру подяку автошколі "Унісерв"!!!! Сьогодні я отримала права, якими дуже задоволена)))
У автошколі все було чудово: лекції цікаві, водіння захоплююче, спілкування з працівниками незабутнє!!!
Особливо дякую директору Миколі Петровичу, який підтримував своїми жартами на іспиті, Тетяні, яка допомагала у всьому, інструкторам Юрію Михайловичу і Олегу, за хороші навики, а також всім, всім, хто має відношення до школи!!!
Я повністю задоволена, що вибрала і закінчила саме цю автошколу!!!
Для автошколи хочу побажати всього найкращого)))
Дякую за навчання!!!!
Вікторія Кравець / 25.12.2014 14:15

Окончил автошколу "Унисерв" в ноябре 2014 года.
На права сдал с первого раза. Очень доволен качеством образования в автошколе.
Положительные моменты организации обучения:
1. Занятия проходят в удобное для слушателя время, вождение - по гибкому графику.
2. Возможность слушать лекции на русском или украинском языке - по выбору.
3. Внесение оплаты частями.
4. Скидка для студентов, сдавших внутренний экзамен с первого раза.
Хочу выразить огромную благодарность Татьяне Сергеевне за внимательное отношение ко всем слушателям, лектору Евгению Тихоновичу за полезные и невероятно интересные лекции по ПДД, инструкторам Юрию Михайловичу, Анатолию Дмитриевичу и Олегу за профессионализм и терпение, а также директору Николаю Петровичу за организацию всей работы и поддержку на экзамене.
Единственное, что не понравилось - база вопросов по ПДД для сдачи тем (внутренние экзамены) давно не обновлялась - ориентирована на редакцию Правил 2012г.
Алексей / 20.12.2014 03:32

Недавно закончила автошколу "Унисерв", осталась очень довольна выбором. Хочу сказать насчет внутренних экзаменов. Нас ставят в те условия, в которых будем сдавать в ГАИ, и поэтому же оценивают так же, и это отлично. Потому что такая подготовка действительно важна. Евгений Тихонович подает информацию очень доступно с юмором и полезными советами. Хочу поблагодарить ИНСТРУКТОРА Юрия Михайловича за его терпение! После каждого занятия с этим инструктором остаются только позитивные эмоции. Отдельная благодарность Николаю Петровичу за поддержку на экзамене.
Без раздумий идите учиться именно в эту автошколу, вы не пожалеете!
Татьяна / 13.09.2014 16:17

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Добавить отзыв
Автор:
Текст сообщения:
Проверочное число:
 © 2007 AvtoOsvita. Все права защищены. Использование материалов этого сайта возможно только с ссылкой на источник.