Обзор автошкол Киева на Avtoosvita.com.ua

Автошкола «Унисерв» на Васильковской

Оценка автошколы "Унисерв"
-5    -4     -3     -2     -1      0      1      2      3      4      5
 
 
    

Год основания

 
 
1998
 
 
    
Адрес автошколы
 
 
 
 
 
 
    Телефоны
 
 
 
   
(066) 257-88-84
(с 12:00 до 20:00)
 
 
    Продолжительность обучения
    в автошколе
, мес.
 
 
 
2,5
    
 
Адреса филиалов
автошколы
"Унисерв"
 
Подготовка водителей категории :
А1, А
(мото)
В, BE
(легковые)
С1, С, CE
(грузовые)
D1, D
(автобус)
 
-
 
5800 (В)
 
-
 
-
 
-
 
5800 (В)
 
-
 
-
 
    Обучение вождению
    Всего уроков вождения (В) /
    Продолжительность урока по
    вождению, мин 
 
 
 
20 / 90
  (40 академ. часов)

 
 
 
   Дополнительные
   уроки вождения (В),
грн / мин.
 
 
 
300 / 90
 
 
 
   
Учебные легковые
   автомобили (категория В)
  Geely CK
  Daewwoo Nexia
  Chery QQ
  Chery JAGGI
  Chery TIGGO
  Chery Eastar (АКПП)
  Mazda-3 (АКПП)
  Toyota Camry
  Toyota Camry (АКПП)
 
Фотогалерея
Страницы: 1

Отзывы об автошколе "Унисерв"

Ребята!!!! Пишу по следам после экзамена, который СДАЛА благодаря этой клевой школе, учитывая тот факт, что я училась изначально в другой школе (которая научила только теории, а навыков так и не дала((((. Огромное спасибо, во -первых, моему инструктору — Юрию Михайловичу, который НАУЧИЛ меня ездить и не бояться управлять авто, дал необходимые навыки (которые мне не дали в моей первой школе, поэтому и сдавала практичный экзамен второй раз), да, и благодарна ему за человеческое и небезразличное отношение, а главное — спокойствие, с которым я пошла на экзамен (поверьте, это очень важный элемент в экзамене!!).
Во-вторых, большое спасибо директору школы, который «приютил» в своей школе и посоветовал отличного инструктора, пошел навстречу и просто подбадривал во время экзамена. Такое ощущение, что со мной сегодня сдавала экзамен вся семья в роли группы поддержки! Огромное спасибо Вам за это ощущение и человеческое отношение!
Как говорят, что не делается — все к лучшему, даже рада, что не сдала практику со своей старой школой, иначе бы не очутилась в школе «Унисерв» и так и не умела бы ездить. Еще раз спасибо!!!! Рекомендую школу очень очень!!!!! Тут работают профессионалы, которые любят свое дело, а значат — научат и Вас! Удачи!
Екатерина / 16.05.2017 19:08

Дуже вдячна автошколі Унісерв. Інструктори дуже відповідальні. особлива вдячність Олександру Васильовичу, який дуже переживає за своїх учнів, директору автошколи за підбадьорювання на іспиті!!!!
Раджу всім автошколу Унісерв!
АннаБ / 20.01.2017 16:23

Всім доброго дня! Вирішив внести свої 5 коп у відгуки про цю автошколу. По 5-ти бальній шкалі 4,9.
Головні критерії вибору: 1.Можливість САМОСТІЙНОЇ здачі іспитів у МРЕВ, тому було переглянуто безліч відгуків про інші автошколи, вислухано багато порад від знайомих (поради “купити” категорично не приймались); 2.Зручність розташування 3.Ціна навчання (вартість не принципова, але щоб без “прихованих комісій”). Вибирав серед відгуків в інеті, багато позитиву. Декілька слів про навчання ))). В школу прийшов в кінці січня, одразу оплатив і розпочав “вчитись”). Так, як працюю, то часу обмаль і книжку не відкривав, відвідував лекції (українською мовою). В середині лютого Тетяна (про колектив напишу нижче) повідомила, що за 2,5 тижня іспит, а я навіть водити не починав). Тому книжка ПДР стала рідною на наступні 2,5 тижня. На водіння ходив кожні вихідних (дуже зручно) і ще декілька уроків в будні. Внутрішній екзамен здавав 3 рази. Слід відмітити, що в терміні навчання не обмежують (вчись хоч цілий рік). І ось на початку березня ІСПИТ. Здав з однією помилкою “теорію” (спішив)) і водіння… і в цей же день отримав посвідчення водія (загалом потратив 1 робочий день – 7год). Оперативненько). Після проходження повного циклу навчання вирішив написати відгук, який можливо допоможе у виборі іншим бажаючим. А тепер декілька слів про школу. У школі Вас зустрічає Тетяна (красива, привітна і уважна)на всі питання отримав фахову відповідь (ДЯКУЮ!!!). На лекції ходив до Лідії Іванівни, розповідає цікаво, книжку не перечитує (а дійсно розповідає) завжди дасть фахове пояснення і допоможе розібратись(ДЯКУЮ!!!). Водіння…. Сама цікава частина))). Ділитись враженнями не буду, а то ще напишу 10 стор…). Слід відмітити суб’єктивність вибору інструкторів, кожен обирає собі тих інструкторів, з якими спокійно і комфортно, а для мене головне і фахово. Лише відмічу, що інструкторами були Олег (авто заз сенс) – РЕКОМЕНДУЮ! і безумовно ДЯКУЮ!!!). Другим інструктором була Майя (авто джаггі) – РЕКОМЕНДУЮ! і ДЯКУЮ!!! (водіння було спокійним, розбір помилок конструктивний, доброзичлива атмосфера). Директор школи – Микола Петрович, навіть не знаю, що написати, привітний, з почуттям гумору. Зустрічався аж 2 рази))) вперше – збори групи в автошколі де Він роздавав ЦУ і ділився секретами успішного навчання, здачі іспитів, і вдруге, вже безпосередньо на іспиті. Дбає за учнів, а особливо за тих, хто забув вдома “голову”, “паспорт”,”які вчасно приїхали на іспит”, “у яких вчасно оформлені документи”, або просто в дитинстві не вистачало йоду. Зважаючи на це, склалось враження, що Микола Петрович ЛЮДИНА СПРАВИ! (ДЯКУЮ!!!). Загалом ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!! всьому колективу!
Віктор / 07.03.2015 01:38

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Добавить отзыв
Автор:
Текст сообщения:
Проверочное число:
AVTOOSVITA
 © 2007 AvtoOsvita. Все права защищены. Использование материалов этого сайта возможно только с ссылкой на источник.