Обзор автошкол Киева на Avtoosvita.com.ua

Автошкола «Унисерв»

Оценка автошколы "Унисерв"
-5    -4     -3     -2     -1      0      1      2      3      4      5
 
 
   

Год основания

 
 
1998
 
 
   
Адрес автошколы
 
 
 
 
   Телефоны для справок
   (администрация сайта avtoosvita.com.ua)
 
 
 
 
   Продолжительность обучения
   в автошколе
, мес.
 
 
 
2,5
    
 
Адреса филиалов
автошколы
 
Подготовка водителей категории :
А1, А
(мото)
В, BE
(легковые)
С1, С, CE
(грузовые)
D1, D
(автобус)
 
-
 
 6300 (В)
 
-
 
-
 
-
 
 6300 (В)
 
-
 
-
 
    Обучение вождению
    Всего уроков вождения (В) /
    Продолжительность урока по
    вождению, мин 
 
 
 
20 / 45
  (20 академ. часов)

 
 
 
   Дополнительные
   уроки вождения (В),
грн / мин.
 
 
 
300 / 90
 
 
 
   
Учебные легковые
   автомобили (категория В)
  Geely CK
  Daewwoo Nexia
  Chery QQ
  Chery JAGGI
  Chery TIGGO
  Chery Eastar (АКПП)
  Mazda-3 (АКПП)
  Toyota Camry
  Toyota Camry (АКПП)
 

Отзывы об автошколе "Унисерв"

ПозаВчора здала обидва іспити на водіння Лише сьогодні усвідомила, що навчання в «Унісерв», на жаль,закінчилося. Вчити, звичайно, довелося багато і кожну вільну хвилинку витрачала на засвоєння теоретичного матеріалу. Слід відмітити наявність програми-тренажера та можливість протягом дня, в зручний для себе час займатися. Величезне спасибі директору школи Миколі Петровичу, який прислуховується до кожного учня, враховує його побажання, швидко реагує на зауваження! Його моральна підтримка перед іспитом і під час нього підвищує впевненість в собі і як водія, і як людини. Приємно вразило, що навіть після того, як отримала права і навчання скінчилося Микола Петрович прагне працювати зі слухачем, удосконалюючи його водійську майстреність.
Окрема подяка інструктору з водіння Юрію Михайловичу. Інструктор навчав терпляче, при виїзді в місто постійно допомагав підказками. На кожному наступному занятті задачі ускладнював, навчав новим маневрам, їздили різними маршрутами. Завдяки Вашій вірі в мене, як майбутнього водія, дорога стала задоволенням, а не випробуванням на профпридатність.
Досить позитивно вразила лектор з медицини, рівень викладання якої просто незвичайний, навіть мені, як людині, яка вже чимало працює на освітянській ниві, було чому повчитися.
Зрозуміло, що хочу рекомендувати школу, бо результатом задоволена. І якби необхідно було зробити вибір ще раз – не вагалася б жодної секунди. Для мене ця школа була найкраща. Школі бажаю процвітання і якомога більше старанних слухачів! Дякую!
Наталія / 24.08.2014 16:11

екомендую всім цю автошколу! Нереальне – реально! Сама до останнього не вірила, що можна здати на права без “відкатів” і здала ж власними силами! Аж не віриться :) Радості просто немає меж!)
Гнучка система навчання, гарне відношення до “учнів” – все зроблено для Вас! Інструктори найкращі. та взагалі весь персонал на вищому рівні.
І звичайно окремо ДЯКУЮ Миколі Петровичу! Найчуйніший директор)

Хлопці й дівчата - йдіть в "Унісерв" - не пожалкуєте! ;)
Альона Кравець / 15.08.2014 16:56

Привіт усім!Мені також хочеться подякувати автошколі "Унісерв" за те що я отримав гарні та міцні знання в процесі вивчення теорії та за гарний досвід у керуванні автомобілем під час практичних занять. Практика та теорія проходили просто чудово :)Олександр Васильвич просто супер лектор :)Тако ж я приєднуюся до всих раніше написаних відгуків про автошколу, тому що все це чиста правда. Ще раз дякую за все! Рекомендую автошколу "Унісерв" усім!!!
Ігор Сологуб / 24.07.2014 13:01

Всем здравствуйте! Хочу поблагодарить автошколу "Унисерв", а в особенности Александра Васильевича, прекрасного лектора и инструктора! Я сдала экзамен в ГАИ с первого раза, на теории не допустила ни одной ошибки, а все благодаря серъезному профессиональному подходу преподавателя. Александр Васильевич отлично подготовил всю нашу группу; было сложно, но , бесспорно, оно того стоило, ведь теперь у нас есть права, ура :)
На занятиях было интересно благодаря большому опыту лектора, смешных историй из водительской практики и высокому уровню качества преподавания. А еще было видно, что Александр Васильевич очень переживал за всю нашу группу, поддерживал нас перед экзаменом и искренне радовался нашим успехам.
Очень удобно, что расписание у нас было не фиксированное; выбиралось оптимальное для всех ребят время посещения автошколы. Это здорово для студентов/работников/занятых людей.
Вообщем, всем рекомендую записаться именно в УНИСЕРВ, потому что они, правда, большие молодцы! Спасибо еще раз! И всего хорошего :)
Катерина Ганус / 14.07.2014 16:57

Клас!!!
Ігор / 09.07.2014 22:21

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Добавить отзыв
Автор:
Текст сообщения:
Проверочное число:
 © 2007 AvtoOsvita. Все права защищены. Использование материалов этого сайта возможно только с ссылкой на источник.