Обзор автошкол Киева на Avtoosvita.com.ua

Автошкола «Унисерв» на Васильковской

Оценка автошколы "Унисерв"
-5    -4     -3     -2     -1      0      1      2      3      4      5
 
 
    

Год основания

 
 
1998
 
 
    
Адрес автошколы
 
 
 
 
 
 
    Телефоны
 
 
 
   
(066) 257-88-84
(с 12:00 до 20:00)
 
 
    Продолжительность обучения
    в автошколе
, мес.
 
 
 
2,5
    
 
Адреса филиалов
автошколы
"Унисерв"
 
Подготовка водителей категории :
А1, А
(мото)
В, BE
(легковые)
С1, С, CE
(грузовые)
D1, D
(автобус)
 
-
 
5800 (В)
 
-
 
-
 
-
 
5800 (В)
 
-
 
-
 
    Обучение вождению
    Всего уроков вождения (В) /
    Продолжительность урока по
    вождению, мин 
 
 
 
20 / 90
  (40 академ. часов)

 
 
 
   Дополнительные
   уроки вождения (В),
грн / мин.
 
 
 
300 / 90
 
 
 
   
Учебные легковые
   автомобили (категория В)
  Geely CK
  Daewwoo Nexia
  Chery QQ
  Chery JAGGI
  Chery TIGGO
  Chery Eastar (АКПП)
  Mazda-3 (АКПП)
  Toyota Camry
  Toyota Camry (АКПП)
 
Фотогалерея
Страницы: 1

Отзывы об автошколе "Унисерв"

Дуже вдячна автошколі Унісерв. Інструктори дуже відповідальні. особлива вдячність Олександру Васильовичу, який дуже переживає за своїх учнів, директору автошколи за підбадьорювання на іспиті!!!!
Раджу всім автошколу Унісерв!
АннаБ / 20.01.2017 16:23

Всім доброго дня! Вирішив внести свої 5 коп у відгуки про цю автошколу. По 5-ти бальній шкалі 4,9.
Головні критерії вибору: 1.Можливість САМОСТІЙНОЇ здачі іспитів у МРЕВ, тому було переглянуто безліч відгуків про інші автошколи, вислухано багато порад від знайомих (поради “купити” категорично не приймались); 2.Зручність розташування 3.Ціна навчання (вартість не принципова, але щоб без “прихованих комісій”). Вибирав серед відгуків в інеті, багато позитиву. Декілька слів про навчання ))). В школу прийшов в кінці січня, одразу оплатив і розпочав “вчитись”). Так, як працюю, то часу обмаль і книжку не відкривав, відвідував лекції (українською мовою). В середині лютого Тетяна (про колектив напишу нижче) повідомила, що за 2,5 тижня іспит, а я навіть водити не починав). Тому книжка ПДР стала рідною на наступні 2,5 тижня. На водіння ходив кожні вихідних (дуже зручно) і ще декілька уроків в будні. Внутрішній екзамен здавав 3 рази. Слід відмітити, що в терміні навчання не обмежують (вчись хоч цілий рік). І ось на початку березня ІСПИТ. Здав з однією помилкою “теорію” (спішив)) і водіння… і в цей же день отримав посвідчення водія (загалом потратив 1 робочий день – 7год). Оперативненько). Після проходження повного циклу навчання вирішив написати відгук, який можливо допоможе у виборі іншим бажаючим. А тепер декілька слів про школу. У школі Вас зустрічає Тетяна (красива, привітна і уважна)на всі питання отримав фахову відповідь (ДЯКУЮ!!!). На лекції ходив до Лідії Іванівни, розповідає цікаво, книжку не перечитує (а дійсно розповідає) завжди дасть фахове пояснення і допоможе розібратись(ДЯКУЮ!!!). Водіння…. Сама цікава частина))). Ділитись враженнями не буду, а то ще напишу 10 стор…). Слід відмітити суб’єктивність вибору інструкторів, кожен обирає собі тих інструкторів, з якими спокійно і комфортно, а для мене головне і фахово. Лише відмічу, що інструкторами були Олег (авто заз сенс) – РЕКОМЕНДУЮ! і безумовно ДЯКУЮ!!!). Другим інструктором була Майя (авто джаггі) – РЕКОМЕНДУЮ! і ДЯКУЮ!!! (водіння було спокійним, розбір помилок конструктивний, доброзичлива атмосфера). Директор школи – Микола Петрович, навіть не знаю, що написати, привітний, з почуттям гумору. Зустрічався аж 2 рази))) вперше – збори групи в автошколі де Він роздавав ЦУ і ділився секретами успішного навчання, здачі іспитів, і вдруге, вже безпосередньо на іспиті. Дбає за учнів, а особливо за тих, хто забув вдома “голову”, “паспорт”,”які вчасно приїхали на іспит”, “у яких вчасно оформлені документи”, або просто в дитинстві не вистачало йоду. Зважаючи на це, склалось враження, що Микола Петрович ЛЮДИНА СПРАВИ! (ДЯКУЮ!!!). Загалом ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!! всьому колективу!
Віктор / 07.03.2015 01:38

Огромное спасибо автошколе "Унисерв"!
Превзошли все ожидания! Здесь создаются все условия для того, чтоб ученик сам, своими силами сдал экзамены! Здесь переживают и поддерживают!
Замечательный преподаватель теории Евгений Тихонович! Никакой воды, всё по сути и отлично запоминается! С теорией вообще проблем никаких!
Замечательные инструкторы! Все! Каждый вкладывает душу в обучение! И каждый вносит свое.
Отдельное спасибо директору автошколы, Николаю Петровичу! Он болеет за каждого! И искренне любит свое дело!
Экзамены сдала без проблем! И права получила в тот же день!
Если Вы хотите учиться и сдавать своими силами, приходите в "Унисерв"!
Александра / 28.02.2015 23:27

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Добавить отзыв
Автор:
Текст сообщения:
Проверочное число:
AVTOOSVITA
 © 2007 AvtoOsvita. Все права защищены. Использование материалов этого сайта возможно только с ссылкой на источник.